Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Widowiskowa gala Rewii Akcent

Dziecięco – Młodzieżowa Rewia Akcent już po raz kolejny dała pokaz w Hali Sportowej Częstochowa na zakończenie roku szkolnego.

W trzygodzinnym występie wzięły udział dziewczęta w wieku od 5 do 17 lat, które zaprezentowały swoje umiejętności w różnych technikach tańca – od klasyki baletu i rytmiki, przez technikę wolną, broadway jazz oraz taniec nowoczesny do stepu irlandzkiego. Wystąpiły również w kostiumach scenicznych do wielu choreografii m.in. do „Remember the magic”, „Koty i myszy”, „Kasia i gazeciarze”, „Defilada”, „Laleczki”, „Walc”,” „Taniec irlandzki”. Niektóre z dziewcząt spróbowały swoich sił i zatańczyły solo lub w duetach swoje własne, wymyślone choreografie. Do wspólnych ćwiczeń dołączyli także rodzice.

Nad całością czuwał dyrektor szkoły Krzysztof Fibich wraz z projektantką kostiumów Magdą Fibich oraz choreografki Katarzyny Fibich – Łysek i Karoliny Fibich, tancerki występującej w międzynarodowym show w paryskim Disneylandzie.

Rewia Akcent prowadzi już zapisy na naukę tańca na następny rok dla dzieci i młodzieży w wieku 5 – 17 lat. Zajęcia będą się odbywać od września w Hali Sportowej Częstochowa. Więcej informacji pod nr tel. 601 86 22 24 lub na stronie internetowej: www.rewia-akcent.pl.

Przejdź do treści