Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Dziecięco-Młodzieżowa Rewia Akcent dała widowiskowy pokaz (zdjęcia)

rewia8

 

W Hali Sportowej Częstochowa odbył się coroczny pokaz Dziecięco-Młodzieżowej Rewii Akcent na zakończenie roku szkolnego 2015/2016. 

W pokazie, który trwał prawie 3 godziny, wzięły udział dziewczęta w wieku od 5 do 17 lat, które zaprezentowały program obejmujący ćwiczenia z różnych technik tanecznych począwszy od  klasyki baletu, rytmikę, przez technikę wolną, broadway jazz, taniec nowoczesny do stepu irlandzkiego. Wystąpiły również w kostiumach scenicznych do układów choreograficznych „Zapamiętaj tę magię tańca”, „Kasia i gazeciarze”, „Defilada”, „Koty i myszki”, „Taniec irlandzki”.

Nad całością czuwał dyrektor szkoły – Krzysztof Fibich, Magda Fibich – projektantka kostiumów oraz choreografowie – Katarzyna Fibich-Łysek i Karolina Fibich – tancerka występująca w międzynarodowym show w paryskim Disneylandzie.

Dziecięco-Młodzieżowa Rewia Akcent prowadzi już zapisy na naukę tańca dla dzieci i młodzieży w różnych stylach tanecznych. Zajęcia będą odbywać się od września w w Hali Sportowej Częstochowa . Bliższych informacji można uzyskać pod nr tel. 601 86 22 24 lub na stronie internetowej: www.rewia-akcent.pl.

Przejdź do treści