Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Częstochowski Dzień Sportu w HSC z Tomaszem Majewskim

Turnieje dla dzieci i młodzieży, stoiska sportowe, prezentacje klubów oraz pokazowe treningi – to nie wszystko, co przygotowali organizatorzy 4. edycji Częstochowskiego Dnia Sportu, która odbędzie się 29 października w Hali Sportowej Częstochowa.

– Z racji tegorocznych Letnich Igrzysk Olimpijskich postanowiliśmy zaprosić na nasze wydarzenie wyjątkowego sportowca. Jest nim dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski, który niedawno zakończył karierę – mówi Damian Lewandowski, prezes Hali Sportowej Częstochowa. – IV Częstochowski Dzień Sportu to idealny czas i miejsce, aby mieszkańcy całego naszego powiatu mogli mu podziękować za niesamowite emocje, jakimi obdarowywał nas przez całą swoją karierę.

Przypomnijmy, że Tomasz Majewski zdobywał złote medale na igrzyskach w Pekinie (2008) oraz Londynie (2012).

29 października ponownie w jednym miejscu i czasie będą się ze sobą przeplatać targi klubów, stowarzyszeń, instytucji związanych ze sportem, rekreacją, zdrowiem i wszystkimi zagadnieniami mającymi wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Tradycyjnie nie zabraknie również zawodów sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w targach, wystawić swoje stoisko i zareklamować się mieszkańcom mogą się kontakt pod adresem email: czestochowskidziensportu@gmail.com.

Regulaminy zawodów sportowych dostępny na stronach: www.sportowaczestochowa.com.pl, www.mosir.pl, www.hala-czestochowa.pl.

Przejdź do treści