Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Gramy dla chorej Julki

W sobotę, 15 października w Hali Sportowej Częstochowa młodzi piłkarze zagrają dla swojej koleżanki Julii Hutnej, która obecnie rozgrywa swój najważniejszy mecz w życiu.

Na arenie głównej zmagania sportowe, na trybunach wielka zbiórka wśród rodziców i publiczności. Jeden szczytny cel – wsparcie Julki i jej rodziców w drodze do zwycięstwa! Podczas trwania turnieju będą prowadzone również licytacje unikatowych rzeczy przekazanych przez wybitnych sportowców i artystów. Wśród nich znajdują się między innymi: koszulki z podpisami; Mariusza Czerkawskiego, Marcina Gortata, czy całego zespołu siatkarskiego GKS Katowice, płyta z dedykacją i podpisem Olka Klepacza oraz inne cenne rzeczy, które cały czas do nas napływają. Szykujcie portfele i pamiętajcie, nie oszczędzajcie podczas licytacji, bo cel jest szczytny!

W 2015 roku Julia w wieku 5 lat w wyniku ciężkiego zapalenia mózgu zapadła w śpiączkę. Po rocznym pobycie w klinice wróciła do domu. Obecnie nie widzi, nie mówi, ma niedowład całego ciała. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest kosztowna rehabilitacja (więcej informacji na www.julia.help).

Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 10.30. Licytacje odbędą się o godz. 14, a zakończenie turnieju zaplanowane jest na godzinę 15.

Przejdź do treści