Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

PlusLiga wraca do Hali Sportowej Częstochowa. Pierwszy mecz już 23 października

Po siedmiu latach PlusLiga wraca do Częstochowy. Już w najbliższy poniedziałek, 23 października w historycznym, pierwszym meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej Exact Systems Hemarpol Częstochowa podejmie Ślepsk Malow Suwałki.

– Bardzo cieszymy się, że mecz inauguracyjny rozgrywamy u siebie. Częstochowa czekała na ten moment od siedmiu lat, więc dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kibicom sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam wszystkich do Hali Sportowej Częstochowa już w najbliższy poniedziałek. Głęboko wierzę, że będzie to piękne święto częstochowskiej siatkówki i wspólnie zaczniemy pisać nową historię – mówi Lesław Walaszczyk, prezes spółki KS Norwid Częstochowa.

Bilety na poniedziałkowe spotkanie można kupić w serwisie kupbilet.pl lub w kasie Hali Sportowej Częstochowa na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Cena wejściówki standard wynosi 30 zł, a standard+ 40 zł. Bilety ulgowe w cenie 20 zł przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom posiadającym ważną legitymację. Dzieci do 8 .roku życia  oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie wchodzą na mecz na podstawie biletu za 1 zł.  

Karnety zakupione przez kibiców będą do odbioru w recepcji Hotelu Mercure Częstochowa (ul. Ks.J. Popiełuszki 2) w dniach 19-20 października w godzinach 15-18. Dotyczy to osób, które kupiły karnety najpóźniej do wtorku, 17 października. Przy odbiorze muszą mieć ze sobą voucher potwierdzający zakup w wersji papierowej, bądź elektronicznej.

Osoby, które kupią karnet po tym terminie, będą mogły wejść na pierwszy mecz na podstawie vouchera, natomiast fizyczne karnety odbiorą podczas meczu domowego z Jastrzębskim Węglem (28.10). Osoby, które zakupiły karnety do końca września zgodnie z obowiązującą w tamtym czasie promocją otrzymają także darmowe szaliki kibica.

Początek poniedziałkowego meczu w Hali Sportowej Częstochowa o godz. 17.30.

Przejdź do treści