Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Prezentacja częstochowskiego Rakowa (zdjęcia)

Prezentacja częstochowskiego Rakowa

 W Hali Sportowej Częstochowa odbyła się prezentacja drużyny Rakowa, która 8 lutego meczem wyjazdowym z Lechem Poznań rozpocznie rundę wiosenną w PKO Ekstraklasie.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla kibiców, którzy wspierali drużynę na trybunach stadionu w Bełchatowie i innych obiektach. Pod okiem trenerów można było sprawdzić się w żonglerce piłką, a także spróbować swoich sił na mechanicznym byku, czy stanąć w szranki z profesjonalnym graczem FIFA 20. Na najmłodszych czekały dmuchańce, stanowiska gier i zabaw, punkt malowania twarzy oraz stacje sprawnościowe prowadzone przez trenerów Akademii Raków.

Na scenie wystąpił raper i wieloletni kibic Rakowa, Johnes. Prezentacja rozpoczęła się od przedstawienia Akademii Raków. Jej działalność przybliżył dyrektor Marek Śledź, czyli człowiek odpowiadający za system szkolenia czerwono-niebieskich diamentów. W klimat głównej części imprezy kibiców wprowadził pokaz laserów. Po nim rozpoczęła się prezentacja pierwszej drużyny Rakowa. Podopieczni trenera Marka Papszuna przybyli na spotkanie z kibicami prosto z obozu przygotowawczego na Cyprze.

Na koniec wydarzenia piłkarze mieli możliwość spotkania się z kibicami twarzą w twarz. Były rozmowy, uściski dłoni, wspólne zdjęcie oraz autografy.

Przejdź do treści