Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa podsumuje udany sezon w HSC

W najbliższą sobotę, 8 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa dojdzie do oficjalnego zakończenia sezonu Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa. Impreza dedykowana jest wszystkim sympatykom siatkówki, sponsorom, rodzicom oraz kibicom klubu.

– Tegoroczny sezon był bardzo intensywny i emocjonujący. Cieszymy się, że kończymy go w bardzo dobrych nastrojach i z dwoma medalami mistrzostw Polski. Postanowiliśmy ten dobry rok uczcić wspólnie z naszymi sponsorami, kibicami oraz rodzicami, spędzając razem czas podczas oficjalnego zakończenia sezonu i podziękować im za wsparcie w tym sezonie – zaprasza Wojciech Pudo, prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka”.

Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną gry i zabawy dla podopiecznych Stolzle Akademii Częstochowskiej Siatkówki, która wystartowała we wrześniu minionego roku. Zarząd klubu wraz z siatkarzami, sponsorami oraz kibicami podsumują bardzo udany sezon 2018/2019, a przysłowiową wisienką na torcie będzie pokazowy mecz kadetów, którzy w maju sięgnęli po złote medale mistrzostw Polski przeciwko juniorom, którzy w Dębicy wywalczyli tytuł wicemistrzów kraju.
Początek imprezy o godzinie 16. Wstęp wolny.

Przejdź do treści