Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Nowe Targi Budowlane z Tomaszem Pągowskim (zdjęcia)

hsc-12-targi-budowlaneOkoło 40 wystawców prezentowało swoje produkty podczas Nowych Targów Budowlanych, które odbywały się w sobotę i niedzielę  w Hali Sportowej Częstochowa. Drugiego dnia imprezę poprowadził projektant Tomasz Pągowski, znany m.in. z programu „Bitwa o dom”.

Hasłem przewodnim targów była „Nowa Jakość! Nowe Miejsce! Nowa Odsłona!”. – Jesteśmy w zastępstwie za te targi, które odbywały się przez lata najpierw w Liceum Sienkiewicza, a później w hali Polonia – mówi organizatorka Magdalena Łyko z firmy Ideahouse. – To, co podkreślamy to nowa jakość, nowe miejsce, bo Hala Sportowa Częstochowa, nowy organizator i nowa formuła. Nasze targi to nie tylko  odwiedzanie stoisk, ale też panele dyskusyjne, podczas których specjaliści przekazywali wiedzę osobom budującym domy, czy remontującym mieszkania.

W hali sportowej przy ul. Żużlowej spotkali się przedstawiciele wszystkich gałęzi branży budowlanej, prezentując nowości ze swoich dziedzin od projektów domów przez ogrzewanie, ocieplenia, dachy, rynny, drzwi, okna, podłogi po fotowoltaikę, wentylacje i ogrodzenia. – Postawiliśmy na pokazanie jak największej ilości  innowacyjnych produktów i usług. Skupiliśmy się na nowych technologiach, jeśli chodzi o budownictwo energooszczędne, ale też innowacyjność w dekorowaniu pomieszczeń różnymi panelami 3D, tynkami. Niektóre firmy prezentowały automatyczne rozwiązania do domu, które ułatwiają życie.

Obok wystawców w postaci firm branżowych z Częstochowy i okolic na odwiedzających Halę Sportową Częstochowa czekały rozmaite atrakcje – prezentacje i konkursy, czy mały plac budowy dedykowany najmłodszym. W niedzielę wystawcy zostali nagrodzeni za nową technologię i innowacyjność.

Przejdź do treści