Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Siatkarskie treningi dla uczniów częstochowskich szkół

W niedzielę, 11 stycznia w Hali Sportowej Częstochowa odbędą się zajęcia siatkarskie dla uczniów podstawówek i gimnazjów. Ich organizatorami są miejscowy AZS oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka”.Podobne zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów-instruktorów, odbyły się już pod koniec grudnia ubiegłego i realizowane będą także w kolejnych miesiącach. Celem treningu jest wyłonienie zawodników do udziału w rozgrywkach w ramach Stowarzyszenia  Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka” od września 2015 roku.

Zajęcia dla szkół gimnazjalnych odbędą się w godz. 10-11.30, a dla uczniów klas 3-6 szkół podstawowych w godz. 11.30-13.

Chętni muszą zabrać ze sobą sportowy, zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zajęciach, a także oświadczenia o treści:  „Oświadczam, iż nie będę stawiał żadnych roszczeń wobec Klubu Sportowego AZS Częstochowa SSA i SKF Częstochowska Siatkówka w razie nabytych kontuzji w czasie odbywania się zajęć sportowych w dniu 11 stycznia 2015 r.”

Przejdź do treści