Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Bilguun i Małgorzata Rozenek w ogromnym salonie meblarskim w HSC

hsc-targi-meble-03

Hala Sportowa Częstochowa przed dwa weekendowe dni zamieniła się w ogromny salon meblarski. Na arenie głównej swoje produkty prezentowało 30 wystawców z wyższej i średniej półki w tej branży.

– Założeniem targów była promocja sklepów, salonów firmowych – mówi Magda Łyko ze Śląskiego Domu Mediowego, organizatora targów. – Zależało nam na tym, żeby targi odwiedziło jak najwięcej osób. Dlatego nieprzypadkowo wybraliśmy ich termin. – W sobotę odbył się mecz Włókniarza, a w niedzielę była giełda w pobliżu hali. Mam nadzieję, że targi będą cykliczną imprezą w Częstochowie.

W Targach Meblowych Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, które odbyły się 10 i 11 maja uczestniczyły m.in. takie firmy jak: Rust z Dobrodzienia, producent mebli włoskich Rad-Pol z Warszawy, Eurofirany z Rybnika czy Meble Kalwaria. Ponad połowę wszystkich wystawców stanowiły firmy z Częstochowy. – Mieliśmy wystawców z wysokiej i średniej półki. Dla nas nie liczyła się ilość, ale jakość – twierdzi Magda Łyko. – Można było zobaczyć meble do sypialni, kuchni, łazienki, salonu, wyposażenie związane z firanami, ogrodem.

Imprezę poprowadził znany z telewizji Bilguun Ariunbaatar, który występował w Szymon Majewski Show, a teraz można go oglądać w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. – Zależało nam na tym, żeby targi były utrzymane w konwencji luźnej, przyjaznej. Chcieliśmy też nawiązać interakcję między odwiedzającymi a wystawcami. Dlatego zaprosiliśmy Bilguuna – tłumaczy Magda Łyko.

W niedzielę gościem specjalnym Targów Meblowych i Wyposażenia Wnętrz była Małgorzata Rozenek, prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu.

Targom towarzyszyły liczne atrakcje. W sobotę odwiedzili je żużlowcy Grigorij Łaguta i Grzegorz Walasek, którzy rozdali bilety na mecz Włókniarza ze Sparta Wrocław. Do wygrania w konkursach była kanapa, zestaw garnków, roboty kuchenne i bony na zakupy.

Przejdź do treści