Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Bezpłatne warsztaty dla mam i kobiet w ciąży

Bezpłatne szkolenia dla młodych mam i kobiet w ciąży odbędą się w czwartek, 10 kwietnia w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Warsztaty Świadomej Mamy poprowadzi aktorka Paulina Holtz, znana m.in. z serialu „Klan”.

– Celem spotkania jest szerzenie idei świadomego macierzyństwa i rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Dbając o komfort i uśmiech mamy, troszczymy się przede wszystkim o zdrowie dziecka – mówi Marta Konieczna, koordynator projektu Świadoma Mama.

Warsztaty organizowane są z myślą o wszystkich przyszłych i obecnych mamach. Na wszystkie pytania i wątpliwości rodziców odpowie dietetyk, psycholog, kosmetolog, ginekolog/położna, fizjoterapeuta. Warsztaty Świadomej Mamy poprowadzi aktorka i szczęśliwa, doświadczona mama – Paulina Holtz, znana m.in. z serialu „Klan”.

Na uczestniczki spotkania czekają upominki, quizy edukacyjne, mini studio fotograficzne. Do wygrania będą także atrakcyjne nagrody.

Bezpłatne szkolenia dla rodziców dzieci do lat 3 odbędą się w godz. 11-14, a dla kobiet w ciąży w godz. 17-20.

Szczegóły dotyczące rejestracji na stronie www.świadomamama.pl oraz na fanpage’u na https://www.facebook.com/swiadomamama. Zapisać można się także przesyłając e-mail na adres info@swiadomamama.pl z imieniem, nazwiskiem w temacie wpisując termin i miasto spotkania.

Przejdź do treści