Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

„Norwid” kontra wicelider z Zawiercia. Jurajskie debry w HSC

W najbliższą niedzielę, 21 stycznia siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa podejmą wicelidera PlusLigi drużynę Aluronu CMC Warta Zawiercie.

– Cieszę się, że po raz pierwszy w historii naszego klubu będziemy mieli okazję stanąć w roli gospodarza meczu ligowego, w którym naszym przeciwnikiem będzie zespół z Zawiercia. Częstochowa i Zawiercie są położone w niedalekiej odległości, dlatego głęboko wierzę, że frekwencja kibiców obu drużyn będzie bardzo wysoka. Zapraszam do Hali Sportowej Częstochowa już w najbliższą niedzielę i życzę Państwu wspaniałego sportowego widowiska – mówi Lesław Walaszczyk, prezes spółki Klub Sportowy Norwid Częstochowa.

Najbliższa niedziela to nie tylko siatkarskie święto w Częstochowie, ale także Dzień Babci. Z tej okazji Klub Sportowy Norwid Częstochowa przy współpracy z Częstochowskim Stowarzyszeniem Amazonek przygotował niespodziankę dla częstochowskich seniorów. W godzinach 15.30-17 na parkingu Hali Sportowej Częstochowa pojawi się cytobus, w którym będzie można wykonać bezpłatne badanie cytologiczne, natomiast w czasie trwania meczu w holu hali seniorzy znajdą dedykowane dla nich stoisko Stowarzyszenia Częstochowskich Amazonek.

– Siatkówka to sport rodzinny, bardzo cenimy sobie to, że na nasze mecze przychodzą kibice w każdym wieku. Od ubiegłego sezonu mamy w hali strefę dziecięcą, a teraz, korzystając z okazji, że rozgrywamy spotkanie w Dzień Babci szczególnie zapraszamy do wspólnego świętowania i skorzystania ze specjalnie przygotowanych atrakcji także seniorów – dodaje Walaszczyk.

Derbowe spotkanie jurajskich drużyn rozpocznie się o godz. 17.30.

Przejdź do treści