Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo w Hali Sportowej Częstochowa

Już w najbliższy weekend (30 września i 1 października) w Hali Sportowej Częstochowa odbędą się aż trzy fantastyczne wydarzenia – Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo, Targi Terrarystyczno-Botaniczne Dragon Expo oraz Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest.

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości Geo Expo to wyjątkowe wydarzenie i prawdziwe święto kolekcjonerów i wielbicieli unikatów!

Wystawcy zaprezentują nie tylko minerały, ale także skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Tego typu unikatów na próżno szukać w innym miejscu.

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o biżuterii w sposób nieszablonowy i indywidualny. Znajdziecie tu oryginalne połączenia materiałów oraz niestandardowe podejście do projektu! Wyroby jubilerskie tworzone przez artystów, kolekcje biżuterii autorskiej ze srebra, stali, tytanu czy miedzi w połączeniu z przepięknymi kamieniami naturalnymi – tego nie znajdziecie w sklepach! – podkreślają organizatorzy. – Organizacją Giełd Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości zajmujemy się z sukcesem od 2005 roku. Organizowane przez nasz zespół imprezy to niepowtarzalna okazja dla kolekcjonerów, artystów, rzemieślników, czy pasjonatów z Polski i zagranicy by zaprezentować swoje kolekcje i promować unikatowe rękodzieło. To wydarzenia, pozwalające na bezpośrednie spotkanie z potencjalnymi nabywcami z regionu, nawiązywanie nowych relacji oraz świetny sposób, by zaprezentować się światu.

Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Biżuterii przyciągają zarówno pasjonatów minerałów jaki i entuzjastów biżuterii w dobrym guście. To również świetny pomysł, aby rodzinnie spędzić weekend. Giełdy mają również wymiar edukacyjny.

Podczas dwóch dni wydarzenia będzie można skorzystać z wiedzy geologów, dowiedzieć się szczegółów na temat własnych znalezisk jak również zdobyć wiedzę o pochodzeniu minerałów i powstawaniu skamieniałości. Jest to również rzadka okazja, aby zobaczyć na własne oczy prawdziwe meteoryty czy kości dinozaurów.

Z kolei podczas Targów Terrarystyczno-Botanicznych Dragon Expo będzie można spotkać niezwykłych wystawców dzikiej fauny i flory z całej Polski. Firmy zajmujące się profesjonalną hodowlą zwierząt egzotycznych na swoich stoiskach zaprezentują takie gatunki jak: gekony, jaszczurki, węże, straszyki, modliszki, kameleony, ptaszniki, żaby czy skorpiony. W strefie botanicznej znajdzie się również szeroki wybór roślin kolekcjonerskich i owadożernych.

Początkujący pasjonaci terrarystyki będą mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia hodowców w zakresie hodowli i opieki nad tymi rzadkimi gatunkami oraz zakupić niezbędne akcesoria takie jak terraria, oświetlenie, pokarmy oraz elementy wystroju. Na stoiskach WWF Polska oraz Przystanek Schronisko dowiedzą się jak dbać o naszych przyjaciół mniejszych.

Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest to natomiast niezwykle energetyczna inicjatywa zrzeszająca znawców praktyki duchowej, astrologii, medycyny alternatywnej i skupiająca się na osiągnięciu równowagi psychofizycznej u człowieka. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie można spotkać certyfikowanych terapeutów z zakresu medytacji, regresji, telepatii, aromaterapii i wielu innych dziedzin, na które świat zdaje się coraz bardziej otwierać.

Podczas Festiwalu będzie można zakupić niezwykłe wyroby rękodzielnicze, produkty naturalne, skorzystać z wykładów, prelekcji, ćwiczeń oraz usług, które pobudzają energię, otwierają umysł i wprowadzają w stan harmonii. Festiwal stworzony jest dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.

Zapraszamy na spotkania z trenerami duchowymi, twórcami rękodzieła mocy, oraz markami, które  czerpią inspiracje z natury – zachęcają organizatorzy. – Naucz się relaksować, zarządzać stresem i emocjami, buduj poczucie własnej wartości i odkrywaj swój potencjał!

Więcej informacji na: https://fb.me/e/MKM4HzhP (Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo ), https://fb.me/e/1rYGQgJh8 (Targi Terrarystyczno-Botaniczne Dragon Expo), https://fb.me/e/2GjM0V9w7 (Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej EzoFest). 

Wstęp w godzinach: GeoExpo, Ezo Fest – godz. 10-18, Dragon Expo – sobota godz. 10-17, niedziela godz. 10-16.

Bilety do kupienia w kasach w dniu wydarzenia lub online za pośrednictwem stron: https://ezofest.pl/, www.geoexpo.eu i www.dragonexpo.pl.

Przejdź do treści