Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Wakacje ze Sportową Częstochową w HSC (zdjęcia)

Trwają aktywne wakacje ze Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa. Uczestniczące w nich dzieci w wieku  7-9 i 10-12 lat spędzają je w Hali Sportowej Częstochowa, a także na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum nr 17.

– Z racji tego, że pogoda jest w kratkę, mamy do dyspozycji dwa obiekty sportowe – mówi Dawid Wytrzymały, prezes Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa. – Dzięki temu nasi uczestnicy aktywnie spędzają wakacje.

21 lipca zakończy się trzeci turnus wakacji. Ostatni rozpocznie się 24 lipca o potrwa do 28 lipca. – Nasza propozycja to nie tylko zajęcia związane z aktywnością fizyczną, ale też gry i zabawy umysłowe oraz prowadzone w formie zabawy zajęcia z nauczaniem języka angielskiego – opowiada Wytrzymały. – Dodatkowo podczas każdego turnusu staramy się zaskakiwać naszych uczestników konkursami z ciekawymi nagrodami. Dla wszystkich przygotowaliśmy pakiety startowe złożone z gadżetów sportowych. Odwiedzają nas również goście specjalni, którzy posiadają niezwykłe talenty – nie tylko sportowe.

Przejdź do treści