Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Kombii zagra na prezentacji Włókniarza

Częstochowski Włókniarz szybko znalazł zastępstwo za Dodę, która miała zaśpiewać na prezentacji drużyny. Imprezę, która odbędzie 18 lutego w Hala Sportowej Częstochowa uświetni koncert zespołu Kombii.

Od pewnego czasu było wiadomo, że na prezentacji Włókniarza wystąpi Doda z zespołem Virgin. Jak się jednak ostatnio okazało, Telewizja Polska niespodziewanie przełożyła na ten finał krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji, w których bierze udział celebrytka. W tej sytuacji działacze częstochowskiego klubu musieli szybko znaleźć jakieś zastępstwo. Udało się i 18 lutego przed kibicami Włókniarza zaprezentuje się znany i lubiany zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem w składzie.

Głównym elementem imprezy będzie prezentacja samej drużyny. Zanim jednak na scenie pojawią się żużlowcy dla fanów częstochowskiego speedwaya zagrają dziewczyny z zespołu Need For Strings.

Włókniarz podał już ceny wejściówek na prezentację. Za miejsce na trybunie górnej zapłacić będzie trzeba 20 zł, natomiast za wejściówkę na trybunę dolną 35 zł. Za darmo prezentację Włókniarza obejrzą natomiast dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2005 roku i później) oraz posiadacze karnetów na sezon 2017. Karnety złote i srebrne upoważniać będą do wstępu na atrakcyjniej ulokowane miejsca, natomiast całoroczne wejściówki normalne i ulgowe pozwolą dostać się na trybunę górną. Dodatkowo posiadacze karnetów przy wejściu na halę otrzymają gratis limitowane kalendarze klubowe na 2017 rok.

Bilety można kupić w siedzibie klubu oraz w sklepie komputerowym „Pat-Rox” mieszczącym się przy ulicy Strażackiej. Już wkrótce wejściówki dostępne będą także bez wychodzenia z domu za pomocą aplikacji mPay.

Impreza rozpocznie się o godz. 20.

Przejdź do treści