Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Producenci i importerzy zabawek wystawiali się w HSC (zdjęcia)

hsc-10-zabawki-targiTradycyjnie już w  Hali Sportowej Częstochowa odbyły się targi zabawek, które zorganizowała firma Halim.

Targi zgromadziły ok. 40 firm, głównie znane marki z branży zabawek i artykułów dziecięcych. – Przyjęliśmy taką zasadę, że zapraszamy ograniczoną ilość producentów zabawek. Wystawców dopasowujemy pod potrzeby klientów odwiedzających nasze targi – mówi Anita Bakir, współwłaścicielka firmy Halim. – Spotykamy się po to, żeby zaprezentować znane marki i ważnych dostawców. Są również firmy, które produkują ofertę uzupełniającą. Klient odwiedzający targi może kupić zarówno drogie jak i tanie produkty.

Wystawcy prezentowali na targach wiele nowości w branży zabawek. –  Dzieci i młodzież to wymagający klienci, dlatego co roku nasi producenci, czy importerzy starają się pokazywać nowości – twierdzi Anita Bakir. –  Nowe zabawki związane są z nowymi bajkami. Obecnie świetnie sprzedają się produkty z licencją produkcji dla małych dzieci „Masz i Niedźwiedź”. Chłopców interesują produkty ze „Strażakiem Samem”, czy „Star Wars”, a także zabawki interaktywne. Jesienią popularne są puzzle.

Przejdź do treści