Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Gwiazdy kabaretu w październiku w Hali Sportowej Częstochowa

23 października w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się Polska Noc Kabaretowa. Zgodnie z dewizą, że śmiech to zdrowie,  kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie.

W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny. Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka. U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach.

Bilety w internecie na www.kabaretowebilety.pl, www. biletynakabarety.pl oraz w kasie Hali Sportowej Częstochowa w godz. 10-17. W sprawie wejściówek na można kontaktować się z recepcję Hali Sportowej Częstochowa pod numerem te. 34 368 82 70.

Polska Noc Kabaretowa rozpocznie się o godz. 19.

Przejdź do treści