Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

W HSC wystawiali się producenci i importerzy artykułów szkolnych (zdjęcia)

IMG_6148

Kilkudziesięciu wystawców zgromadziły w Hali Sportowej Częstochowa targi szkolne, które zorganizowała lokalna firma Halim.

– Zaprosiliśmy 40 wystawców zarówno producentów jak i importerów z całej Polski, którzy w swojej ofercie mają artykuły szkolne – informuje Anita Bakir, współwłaścicielka firmy Halim. – Firmy oferowały również produkty przeznaczone na zajęcia kreatywne w szkołach i przedszkolach.

Podczas targów wystawiała się m.in. wiodąca firma w branży szkolnej St. Majewski, producent popularnych tornistrów. Swój asortyment zaprezentowały również takie firmy jak Astra czy Patio. – W naszej branży opieramy się zawsze na aktualnej modzie, z której korzystają głównie nasi najmłodsi odbiorcy – twierdzi Anita Bakir. – Jeśli chodzi o dziewczynki, to najlepiej sprzedają się w tym roku artykuły z kolekcji „Kraina lodu”. Chłopcy gustują z kolei w „Angry Birds”. Gimnazjalistom podobają się kolekcje Barcelony i Realu Madryt.

Oprócz tradycyjnego asortymentu szkolnego jak zeszyty, przybory piśmienne, piórniki, plecaki na targach można było znaleźć m.in. torebki do pakowania prezentów, kartki okolicznościowe, a także produkty kreatywne. – Dzięki produktom kreatywnym dzieci mogą zrobić sobie jakąś karteczkę udekorować jakiś element, drewnianą skrzyneczkę. Dziewczynki chętnie szyją kosmetyczki z filcu – mówi Anita Bakir.

Firma Halim po raz trzeci zorganizowała targi w Hali Sportowej Częstochowa. – Jesteśmy zachwyceni halą, jeśli chodzi o lokalizację, miejsce, dogodny dojazd, ogromny parking i zaplecze. Poza tym jest tutaj mnóstwo miejsca na to, żeby każdy się wystawił – uważa Anita Bakir.

Przejdź do treści