Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Sprzedaż biletów na dwumecz Polska – Iran ruszy 16 kwietnia

hala-pzps-siatkowka-zwiazek-wizyta-2Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował, że 16 kwietnia ruszy internetowa sprzedaż biletów na dwumecz Polski z Iranem, który odbędzie się w czerwcu w Hali Sportowej Częstochowa.

Bilety będą do kupienia za pośrednictwem strony internetowej www.ebilet.pl. W kasach Hali Sportowej Częstochowa będą dostępne na dzień przed meczem. Ich ceny nie są jeszcze znane. – Nie będą to ceny zaporowe. Każdy będzie mógł sobie pozwolić na to, żeby obejrzeć na żywo występy naszej reprezentacji – przekonuje Wojciech Czajka, dyrektor Ligi Światowej w Polsce.

Przypomnijmy, że w styczniu PZPS zaproponował Częstochowie organizację dwumeczu Polski z Iranem w hali przy ul. Żużlowej. Miasto przeznaczyło na ten cel pieniądze z puli promocji poprzez sport. Dzięki temu rozmowy ze związkiem zakończyły się sukcesem.

Dwumecz Polski z Iranem odbędzie się 5 i 6 czerwca. Reprezentacja Polski rozegra spotkania grupowe Ligi Światowej również w Gdańsku i Krakowie. W Gdańsku zmierzy się z Rosją, a w Krakowie z USA.

– W Lidze Światowej nie ma nieatrakcyjnych rywali,  Nie ma znaczenia, na którego z przeciwników trafiamy w rundzie grupowej, bo na najwyższym szczeblu Ligi Światowej, jest osiem najlepszych drużyn – zauważa Czajka. – Iran to bardzo silna, dobrze prowadzona drużyna, która jest zorientowana na sukces. Zeszłoroczne mecze w Gdańsku czy te, które Iran rozgrywał podczas mistrzostw świata pokazały, że jest to przeciwnik, z którym trzeba się poważnie liczyć.

Przejdź do treści