Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Exact Systems Norwid przenosi się do Hali Sportowej Częstochowa

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa od 15 października będą rozgrywać swoje domowe mecze w Hali Sportowej Częstochowa.

Sezon 2022/2023 przynosi częstochowskiej drużynie wiele zmian. Najpierw aspirujący do najwyższej klasy rozgrywkowej klub po raz pierwszy w historii zdecydował się zakontraktować zagranicznych zawodników, a teraz przenosi się na nową halę.

Już w najbliższą sobotę, 15 października drużyna prowadzona przez trenera Piotra Gruszkę rozegra drugi w tym sezonie domowy mecz, tym razem w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Rywalem będzie SPS Chrobrym Głogów.

–  Hala Sportowa Częstochowa to duży, nowoczesny obiekt sportowy, gdzie odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i nie tylko, organizowane w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych kibiców właśnie na tę halę. Zależy nam na stałym rozwoju i mocno wierzymy, że przeprowadzka na halę przy ulicy Żużlowej będzie kolejnym krokiem, który w perspektywie przybliży nas do awansu — mówi Lesław Walaszczyk, sponsor tytularny klubu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30. Bilety na to wydarzenie będzie można kupić w hali bezpośrednio przed meczem oraz na platformie eBilet w cenie 10 zł. Dzieci do lat 15 mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu. Zakupione w hali przy ul. Jasnogórskiej 8 karnety zachowują ważność.

Przejdź do treści