Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Piłkarska Gwiazdka rozbłyśnie po raz drugi w Hali Sportowej Częstochowa

Sześć drużyn wystąpi 21 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa w kolejnej edycji Piłkarskiej Gwiazdki.

Tradycyjnie już do walki  przystąpi reprezentacja Piłkarskiej Gwiazdki, złożona z zaprzyjaźnionych z klubem byłych i obecnych piłkarzy ekstraklasy. Kolejnym zespołem będzie Raków Ekstraklasa. W skład jego będą wchodzić wychowankowie częstochowskiego klubu, którzy obecnie występują w innych zespołach oraz zaproszeni przez nich zawodnicy z T-Mobile Ekstraklasy.

Swój debiut na Piłkarskiej Gwiazdce zaliczy Łada Biłgoraj. Drugi raz z rzędu w turnieju wystąpi Chemik Kędzierzyn-Koźle. Stawkę uzupełni Drog-Bud, który wygrał turniej eliminacyjny.

Udział w Piłkarskiej Gwiazdce potwierdzili już były reprezentant Polski Ireneusz Jeleń, Mateusz Zachara, Maciej Gajos oraz Tomasz Czok.

– Koniec roku to czas podsumowań, także dla kibiców. Postanowiliśmy zrobić ukłon w stronę najwierniejszych kibiców Rakowa i zaprosiliśmy Ładę i Chemika. Wiem, ze fani tych drużyn żyją ze sobą w bardzo dobrych relacjach i na pewno stworzą niesamowitą atmosferę na trybunach – tłumaczy prezes RKS-u Raków, Krzysztof Kołaczyk.

Początek imprezy o godz. 16.30.

Przejdź do treści