Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Tańczymy dla Julii w HSC!

Zumba Team Częstochowa oraz Komitet Pomocy dla Julii Janik serdecznie zapraszają 31 maja do Hali Sportowej Częstochowa na trzygodzinny maraton spalania kalorii Zumba Party II. Imprezę poprowadzi Rafał „Rafi” Pośpiech.

Impreza ” Integracja – Zumba Fitness® Party II ” ma na celu promowanie aktywności fizycznej, integracje środowiska zumbowego w Częstochowie i okolicach, propagowanie ruchu. Maraton poprowadzi wiele doświadczonych, pozytywnych, energetycznych instruktorów m.in. z Częstochowy, Warszawy, Katowic, Wrocławia i Radomska zapewniając gorącą atmosferę, wspaniałą zabawę oraz setki spalonych kalorii.

Maraton poprowadzi znakomite grono instruktorów, m.in. Izabela Kin. Każdy instruktor Zumby w Polsce zna to nazwisko. To właśnie Iza „przywiozła” zajęcia Zumby do naszego kraju. To niesamowicie skromna osoba, która występuje  na całym świecie. Jest szkoleniowcem z dużym doświadczeniem. Gościem specjalnym będzie Michał Bąkiewicz.

Dochód z imprezy w całości zostanie przekazany na leczenie 15-letniej Julii Janik, która boryka się z rzadkim nowotworem złośliwym tkanek miękkich i kości.

Do 30 kwietnia bilety kosztują 35 zł. Od 1 do 28 maja są w cenie 40 zł. W dniu imprezy będą kosztować 45 zł.

Wpłat można dokonywać na konto: Bank Milennium nr 69 116022020000000247357128 koniecznie z dopiskiem. Imię i nazwisko, Zumba Party II.

Początek imprezy o godz. 19.

Więcej informacji na http://beataniemczyk.zumba.com/zumba-fitness-party-ii.

Przejdź do treści