Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Oświadczenie w sprawie koncertu Piotra Rubika

W związku z pandemią koronawirusa  trasa koncertowa Piotra Rubika została przeniesiona na początek 2022 roku i lato 2021 dla Olsztyna.

„Bardzo chcielibyśmy Państwa przeprosić, niestety  zaplanowane na jesień 2020 i zimę 2021 roku koncerty Piotra Rubika muszą zostać przełożone z powodu trwającej epidemii COVID-19. Niestabilna sytuacja epidemiczna, strach nią spowodowany, obostrzenia administracyjne oraz ryzyko, że w związku z coraz większą liczbą zachorowań wydarzenia mogłyby zostać odwołane w trybie natychmiastowym, zmusiły nas do podjęcia tej trudnej decyzji i znalezienia nowych terminów w przyszłym roku” – informują organizatorzy.

Godziny koncertów oraz sale pozostają bez zmian (prócz koncertu w Olsztynie). Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin.

„Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zdecydują się zachować bilety i spotkacie się z Piotrem Rubikiem w niedalekiej przyszłości. Dzięki temu wspieracie Państwo polskich Artystów, polskie firmy zajmujące się oprawą i techniką sceniczną w tym trudnym dla nasz wszystkich czasie” – czytamy w oświadczeniu.

W przypadku chęci zwrotu biletów należy złożyć rezygnację w miejscu zakupu do  31.12.2020. Zwroty pieniędzy, zgodnie z art. 15zp. 1. Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. Dz. U. 2020 poz. 568, realizowane będą w przeciągu 180 dni od daty ogłoszenia nowych terminów koncertów.

Koncert w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się 5 lutego 2022 roku.

Przejdź do treści