Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Pogodna jesień – starzej się zdrowiej! Seniorzy znów będą ćwiczyć za darmo w HSC

Od września w Hali Sportowej Częstochowa startuje kolejna edycja akcji „Pogodna jesień – starzej się zdrowiej!”. Na seniorki i seniorów czekają bezpłatne zajęcia rekreacyjne i wykład profilaktyczny.

„Pogodna jesień – starzej się zdrowiej!” to zadanie publiczne, które w Częstochowie realizowane jest od kilku lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem częstochowskich seniorów. Jednym z jego realizatorów jest Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa, która oferuje swoim beneficjentom bezpłatne zajęcia z zakresu gimnastyki, zumby, zdrowego kręgosłupa, aqua aerobiku, a w listopadzie bezpłatny wykład profilaktyczny.

Zajęcia oraz wykład mają charakter otwarty. Udział w nich może wziąć każda zainteresowana osoba bez wcześniejszego zapisywania się na listę uczestników. Podczas pierwszej wizyty na zajęciach wystarczy zgłosić się do instruktora i pobrać deklarację uczestnictwa.

Harmonogram godzinowy pozostał bez zmian, a wszyscy zainteresowani ponownie  będą mogli dbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną.

Zajęcia będą odbywać się od 2 września do końca roku w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4.

Harmonogram
 
Gimnastyka: poniedziałki, piątki – godz. 10.45
Zumba: poniedziałki, piątki – godz. 12.15, środy – godz. 13.15
Zdrowy kręgosłup: środy – godz. 12
Wykład: 15 listopada, godz. 15
Aqua aerobik: soboty – godz.15, basen przy SP nr 48 przy ul. Schillera 5 (od 7 września)

Przejdź do treści