Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Fame MMA 4. Hala Sportowa Częstochowa była areną walk youtuberów i internetowych celebrytów (zdjęcia)

Fame MMA 4

Ponad 6 tysięcy kibiców obejrzało w Hali Sportowej Częstochowa pojedynki youtuberów, raperów oraz internetowych celebrytów. W walce wieczoru  gali Fame MMA 4 Aniela „Lil Masti” Bogusz pokonała Martę „Linkimaster” Linkiewicz i sięgnęła po pas dywizji kobiet.

Gala Fame MMA 4 rozpoczęła się pojedynkami raperów. Krystian „Jongmen” Brzeziński pokonał w drugiej rundzie przez poddanie Kamila „Kastiego” Stępińskiego. Jednogłośną decyzją sędziów Filip „Filipek” Marcinek triumfował w starciu z Łukaszem „Tombem” Imiełowskim. W trzeciej walce raperów Marcin „Mielonidas” Makowski pokonał w trzeciej rundzie przez TKO Patryka „Kiza” Wozińskiego.

W pojedynku, który odbył się na zasadach K-1, były pięściarz Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów z Dawidem „Ambrem” Ambroziakiem.

W następnej potyczce współzałożyciel federacji Fame MMA Michał Boxdel „Baron” przegrał w pierwszej rundzie przez TKO z Jakubem „Kubańczykiem „Flasem”. W kolejnym starciu Adrian „Polak” Polański pokonał Amadeusza „Ferrariego” Roślika przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka Adriana „Medusy” Salomona z Piotrem „Knaziem” Knaś zakończyła się w rundzie przez poddanie tego drugiego.

W głównym pojedynku, którego stawką był pas dywizji kobiet, Aniela „Lil Masti” Bogusz już w pierwszej rundzie powaliła na deski Martę „Linkimaster” Linkiewicz i zakończyła potyczkę uderzeniem w parterze.

Przejdź do treści