Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Ewa Chodakowska poprowadziła trening fitness w HSC (zdjęcia)

Popularna trenerka fitness Ewa Chodakowska była gościem specjalnym Work Life Balance Day – wydarzenia łączącego targi i cykl treningów. 

To wydarzenie promowało zdrowy styl życia. W ramach Work Life Balance Day odbyły się targi, na których można było zapoznać się z ofertą, salonów związanych z zabiegami upiększającymi, dobrych lokali ze zdrowym jedzeniem, firm kosmetycznych, trenerów personalnych. Drugim wydarzeniem był trening fitness, a właściwie trzy (każdy po 45 minut) z Ewą Chodakowską. Najbardziej popularna trenerka fitness starała się też motywować swoje uczestniczki i uczestników do przekraczania własnych ograniczeń. 

Ideą Work  Life Balance jest znalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym. Równowaga ta przejawiać się powinna we wszystkich sferach funkcjonowania poprzez harmonijne ich łączenie. Ma to prowadzić do zwiększonej satysfakcji z życia szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie często zapominamy o ważnych aspektach naszego życia. Wydarzenie promowało zdrowy tryb życia zarówno w kwestii zdrowego odżywiania, konieczności relaksu, ale również podkreślało istotność aktywności fizycznej, rozwoju osobistego oraz poszukiwanie pasji poprzez odnalezienie swojego hobby. Połączenie wszystkich tych elementów prowadzi do osiągnięcia założonych sobie celów i samorealizacji, co przyczynia się do osiągnięcia sukcesów, lepszego samopoczucia oraz życia zgodnie z samym sobą.

Organizatorem imprezy była częstochowska firma SGP Media. 

Przejdź do treści