Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Radio, muzyka, żarty! Polska Noc Kabaretowa w październiku w HSC

Polska Noc Kabaretowa 2017 to już kolejna edycja tego wyjątkowego show, które odbędzie się 20 października w Hali Sportowej Częstochowa.

Tym razem organizatorzy zamierzają zaskoczyć widzów nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Wszystko to rozgrywać się będzie w studiu radiowym, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę, jakiej jeszcze nie było. 

W role dziennikarzy wcielą się przedstawiciele Kabaretu Skeczów Męczących. Ich niezwykłymi gośćmi będą: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy.

Bilety można kupić na: www.kabaretowebilety.pl oraz www.biletynakabarety.pl.

Przejdź do treści