Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Najnowsze trendy na targach budowlanych (zdjęcia)

Kilkadziesiąt firm budowlanych, meblarskich i wnętrzarskich zaprezentowało swoje produkty podczas targów, które odbyły się w sobotę i niedzielę (1 i 2 kwietnia) w Hali Sportowej Częstochowa.

– Odwiedzający nasze targi mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą producentów oraz panującymi trendami – mówi Magdalena Łyko, organizatorka i pomysłodawczyni targów z firmy Ideahouse.

Wystawcy oferowali m.in. inteligentne i nowoczesne domy, piece, kominki. Na targach można było znaleźć także nowości elewacyjne, zobaczyć gotowe aranżacje kuchni, łazienki lub codziennych pomieszczeń. Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup danego produktu z oferty firmy przewidziane były dodatkowe upusty i upominki.

Przez dwa dni dyżury pełnili projektanci wnętrz, którzy bezpłatnie udzielali porad. Uczestnicy targów mogli wziąć udział w warsztatach odnawiania starych mebli i tworzenia własnej unikalnej lampy.

Na potrzeby targów została stworzona specjalna strefa aranżacji, gdzie z mebli, dodatków oraz elementów wyposażenia zaaranżowane były pokoje: salon, jadalnia, sypialnia, pokój młodzieżowy. Organizatorzy przygotowali konkursy, w których do wygrania były meble, akcesoria do domu, vouchery. Była też strefa kulinarna.

Przejdź do treści