Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Odwiedź Targi Budowlane, Meblowe i Wyposażenia Wnętrz

Kilkadziesiąt firm budowlanych, meblarskich i wnętrzarskich zaprezentuje się 1 i 2 kwietnia na targach, które odbędą się w Hali Sportowej Częstochowa. Odwiedzających czeka wiele atrakcji.

– Nasze targi to możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą producentów oraz panującymi trendami – mówi Magdalena Łyko, organizatorka i pomysłodawczyni targów z firmy Ideahouse.

Zwiedzający, którzy chcą budować swój dom lub wykańczają swoje M4, będą mogli zapoznać się z ofertami m.in. inteligentnych i nowoczesnych domów, pieców, kominków. Znajdą także nowości elewacyjne, zobaczą gotowe aranżacje kuchni, łazienki lub codziennych pomieszczeń. Dla tych, którzy zdecydują się na zakup danego produktu z oferty firmy przewidziano dodatkowe upusty i upominki.

Przez dwa dni dyżury będą pełnić projektanci wnętrz, którzy bezpłatnie udzielą porad. Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w warsztatach odnawiania starych mebli i tworzenia własnej unikalnej lampy. – Każdy z nas marzy o wyjątkowej rzeczy, takiej której nikt inny nie ma. Taką właśnie możliwość będziemy mieli na tych targach – zapowiada Magdalena Łyko.

Na potrzeby targów zostanie stworzona specjalna strefa aranżacji, gdzie z mebli, dodatków oraz elementów wyposażenia zaaranżowane będą pokoje: salon, jadalnia, sypialnia, pokój młodzieżowy. Organizatorzy przygotowali konkursy, w których do wygrania będą meble, akcesoria do domu, vouchery. Będzie też strefa kulinarna.

Targi Budowlane, Meblowe i Wyposażenia Wnętrz będą otwarte od godz. 10 do 18. Wstęp kosztuje 5 zł.

Przejdź do treści