Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Targi meblowe z „Panią Gadżet” (zdjęcia)

hsc-targi-04-mebloweW Hali Sportowej Częstochowa odbywały się weekend III Targi Meblowe i Wyposażenia Wnętrz oraz Ogrodów. Gościem specjalnym była Anna Nowak-Ibisz.

W tegorocznej edycji targów wzięło udział 40 wystawców. – Tworzymy tradycję targów i chcemy, żeby zakorzeniły się w Częstochowie.Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę – mówi Magdalena Łyko z firmy Ideahouse, która zorganizowała w targi.

Na odwiedzających czekały stoiska z meblami do każdego rodzaju pokoju, salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Prezentowane były najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz – Oprócz samej prezentacji firm meblowych i wyposażenia wnętrz odbyły się panele dyskusyjne o kuchniach, krzesłach, designerskich meblach, akustyce pomieszczeń. Bardzo ważną rzeczą było też szkolenie dla architektów, którzy przyjechali do nas z różnych miast – twierdzi Magdalena Łyko.

Tegoroczne spotkanie branżowych producentów, sprzedawców i wykonawców uświetniła obecność Anny Nowak-Ibisz, znanej m.in. z programu telewizyjnego „Pani Gadżet”.

Przejdź do treści