Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Producenci i importerzy artykułów szkolnych wystawiali się w HSC (zdjęcia)

hsc-targi-12-szkolne-zabawkW Hali Sportowej Częstochowa po raz kolejny odbyły się targi szkolne, które zorganizowała firma Halim.
Targi zgromadziły 45 wystawców, zarówno producentów jak i importerów z całej Polski, którzy mają w swojej ofercie artykuły szkolne. – Wystawców jest coraz więcej, ale to również zasługa warunków, jakimi dysponuje hala – twierdzi Anita Bakir, współwłaścicielka firmy Halim. –  Chętnych było jeszcze więcej, ale chcieliśmy tak dobrać ofertę, żeby pasowała do sezonu szkolnego.

Podczas targów wystawiały się wiodące firmy w tej branży, m.in. St. Majewski, producent popularnych tornistrów, Astra, Patio czy Derform. – Sezon szkolny to przede wszystkim nowa kolekcja tekstyliów, czyli plecaki, piórniki, tornistry. Dlatego zaprosiliśmy głównie takich wystawców – mówi Anita Bakir.

Jak dodaje współwłaścicielka firmy Halim, w tym roku wciąż są w modzie  produkty z licencjami disneyowskimi, frozen, Star Wars. Dużym zainteresowaniem cieszą się również tekstylia z nadrukiem Minionków, FC Barcelony, Realu Madryt.

Przejdź do treści