Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Nowe Targi Budowlane w marcu w HSC

Budujesz lub remontujesz swój dom albo mieszkanie? Nie przegap Nowych Targów Budowlanych, które odbędą się 19 i 20 marca w Hali Sportowej Częstochowa. Gościem specjalnym będzie projektant Tomasz Pągowski, znany m.in. z programu telewizyjnego”Bitwa o dom”.

W hali sportowej przy ul. Żużlowej spotkają się przedstawiciele wszystkich gałęzi branży budowlanej, prezentując nowości ze swoich dziedzin. Projekty domów, ogrzewanie, ocieplenia, dachy, rynny, drzwi, okna, podłogi, fotowoltaika, wentylacje, ogrodzenia – odwiedzający znajdą tam wszystko, co ważne w budownictwie.

Hasłem przewodnim targów będzie „Nowa Jakość! Nowe Miejsce! Nowa Odsłona!”. Jak tłumaczą organizatorzy wydarzenia z firmy Ideahouse, nawiązuje ono do zmian w formule wydarzenia, które na lokalnym rynku zdążyły już stać się niepisaną tradycją.

Obok wystawców w postaci firm branżowych z Częstochowy i okolic, na odwiedzających Halę Sportową Częstochowa czekają rozmaite atrakcje. Ciekawe panele dyskusyjne, prezentacje i konkursy, czy mały plac budowy dedykowany najmłodszym to tylko niektóre z przygotowanych propozycji.

W niedzielę, 20 marca Nowe Targi Budowlane poprowadzi gość specjalny – znany m.in. z programu „Bitwa o dom” projektant Tomasz Pągowski.

Targi będą odbywać się w godz. 10-18.

Przejdź do treści