Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

W HSC wystawiali się czołowi producenci oświetlenia w kraju (zdjęcia)

has-targi-04-oswietlenieW Hali Sportowej Częstochowa po raz trzeci odbyły się targi oświetleniowe organizowane przez Praktiker Polska. W holu głównym obiektu swój asortyment zaprezentowało piętnastu producentów sprzętu oświetleniowego z całego kraju.

– Praktiker postanowił zorganizować kolejny raz targi oświetleniowe w Hali Sportowej Częstochowa, ponieważ wnętrze obiektu, a także dostęp i dojazd do niego spełnia w stu procentach nasze oczekiwania – twierdzi Kamila Sobocińska, asortyment manager Praktiker Polska.

Firmy oferowały podczas targów głownie oświetlenie dekoracyjne w tym ledowe do domów, łazienek, przedpokoi, hoteli, sklepów czy salonów wystawowych.

– Najbardziej popularne wśród naszych klientów są wciąż lampy tradycyjne, chromowe z białymi kloszami, abażurami oraz takie, które wydaje się, że nie są już w modzie, czyli z ciemnym drewnem. Coraz więcej sprzedaje się lamp ledowych, w tym plafonów, a także lampy metalowe ze szkłem. Nowością w tym roku są lampy miedziane – mówi Kamila Sobocińska.

Przejdź do treści