Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Men’s World z Natalią Siwiec w HSC (zdjęcia)

mens-world-targi-03Szybkie samochody, motocykle, elektronika, gadżety, odzież, broń, siłownia i piękne kobiety, czyli to, co mężczyźni kochają najbardziej. W Hali Sportowej Częstochowa odbyła się pierwsza edycja targów Men’s World. 

– Mężczyźni są dość mocno zaniedbani, jeśli chodzi o takie wydarzenia – uważa organizatorka targów Magdalena Łyko. –  W każdym mieście jest mnóstwo eventów dla kobiet. Nie ma jednak takiego wydarzenia, które skupiałoby w jednym miejscu to, co panów najbardziej interesuje, czyli m.in. motoryzacja, elektronika,  czy broń.

Gościem specjalnym sobotnich targów była modelka i celebrytka Natalia Siwiec. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł z nią porozmawiać i zrobić sobie selfie.

– My kobiety mamy swoje targi, na których możemy znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy do upiększania się – zauważa Natalia Siwiec. – Faceci też powinni mieć coś takiego. Mój mąż znalazł podczas targów w Częstochowie miejsce dla siebie. Grał w turnieju FIFA 2015. Men’s World to absolutnie męska rzecz. Muszę przyznać, że w jednej trzeciej jestem facetem. Zawsze chciałam przymierzyć kamizelkę kuloodporną i w końcu to się udało.

Targi Men’s World promowały wyłącznie męskie „towary”. Na stoiskach zaprezentowały się firmy oferujące produkty i usługi z działów: elektroniki, samochodów, motocykli, gadżetów, kosmetyków, odzieży, siłowni i wielu innych. W ramach imprezy odbył się m.in. turniej FIFA 2015 na Sony Playstation 4. Była degustacje zdrowej żywności, walki sumo, stylizacje brody i męskie strzyżenie, pokazy mody męskiej i bielizny damskiej. Zwiedzający mogli także zobaczyć i wsiąść do samochodu tsunami – drugiego najszybszego auta w Polsce, które przyspiesza do 100 km w 1,7 sekundy, a od 0 do 260 w 8,6 sek. Dodatkowymi atrakcjami były m.in. elektryczne deskorolki, slalom do jazdy na quadzie, prezentacje samochodów do driftu, luksusowych aut oraz nowych modeli znanych marek motoryzacyjnych. Były też ekskluzywne łodzie, akcesoria i odzież wojskowa. Na chętnych czekała strzelnica. Dla najmłodszych przygotowano strefę piłkarską. W czasie imprezy odbyła się również akcja charytatywna na rzecz dzieci z autyzmem „Cyrulik Śląski stylizuje panów”.

– Zadbaliśmy o to, aby pokazać panom różne nowinki – mówi Magdalena Łyko. – Mężczyzna lubi dotknąć, zobaczyć, przetestować, a najbardziej cieszy go jak zobaczy coś nowego, coś co nie jest na co dzień dostępne.

Zwieńczeniem wydarzenia było losowanie nagrody głównej Sony Playstation 4 oraz weekendu w ośrodku wypoczynkowym „Pod Grzybkiem”.

Przejdź do treści