Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Trwa akcja Lato w HSC! Za nami Wakacyjny Turniej Siatkówki

lato_hsc

Dziesięć drużyn rywalizowało w Hali Sportowej Częstochowa w Wakacyjnym Turnieju Siatkówki dla uczniów i uczennic szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się w ramach akcji Lato w HSC.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsce walczyły o udział w wielkim finale.

‪Walka na parkietach HSC była bardzo zacięta,  a umiejętności zawodników stały na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium uplasowała się drużyna Bunny, która pokonała w finale Genialnie Zdemoralizowanych. W meczu o 3. miejsce Mistyczne Pazie wygrały z Konarami San Andreas.

Następna impreza w ramach akcji Lato w HSC odbędzie się 8 i 9 sierpnia. Organizatorzy zaplanowali w drugi sierpniowy weekend Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn – Wielki rewanż, w którym mogą wziąć udział uczniowie i uczennice szkół gimnazjalnych.

Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 34 368 82 78 lub 512 484 981 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30. lub mailowo pod adresem sekretariat@hala-czestochowa.pl.