Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Najnowsze trendy mody ślubnej w Hali Sportowej Częstochowa (zdjęcia)

targi-slubne-hala-10Jedyne czego nie można było znaleźć w ofercie 12. edycji Międzyplanetarnych Targów Ślubnych, które odbyły spo raz pierwszy w Hali Sportowej Częstochowa, to męża czy żony.

W targach ślubnych wzięło udział ok. 140 firm ślubno-weselnych. Odwiedziło je ok. 3 tys. osób. – Od 11 lat targi były organizowane w hali Polonia – mówi Andrzej Gontarz, organizator Międzyplanetarnych Targów Ślubnych. Wystawcy są zachwyceni, hala ma świetne warunki do organizowania tego typu imprez. Mało jest takich obiektów, które są tak fajnie przygotowane.

Oferta targów ślubnych była bardzo urozmaicona. Na zwiedzających czekało w holu głównym Hali Sportowej Częstochowa ponad 20 limuzyn. Prezentowały się firmy zajmujące się modą ślubną, fotografią, video. Po raz pierwszy organizatorzy zaprosili także zespoły muzyczne. Organizatorzy i wystawcy przygotowali także wiele atrakcyjnych nagród, m.in. weekend w apartamencie w Krakowie, usługi kosmetyczne. Aby skorzystać z rabatów i wygrać nagrody, wystarczyło wziąć udział w konkursach organizowanych zarówno na scenie jak i na stoiskach firm. Fotograf Wojciech Grabowski ufundował sesję narzeczeńską. Do wygrania były suknia ślubna, wieczorowa, garnitur, usługi ślubno-weselne czy kupony rabatowe.

Wystawców można spotkać także w Internecie na stronie www.targislubne.net, gdzie znajdują się wirtualne stoiska części firm, na których zamieszczono dane kontaktowe, zdjęcia czy też filmy. Na stronie telewizji targowej zamieszczone są również porady specjalistów dotyczących przygotowań przed tą najważniejszą uroczystością.

Ślubne show poprowadził Bartek Osumek.

Przejdź do treści