Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Całe rodziny bawiły się w HSC!

hsc-piknik-rodzinny-07

Hala Sportowa Częstochowa zorganizowała w sobotę, 17 maja „Rodzinny piknik z HSC”.Oprócz wspólnego grillowania odbyły się zawody sportowe, liczne pokazy i konkursy z nagrodami.

– Bardzo fajna impreza i oby było takich więcej – mówi Dawid Dróżdż, który przyszedł do hali z żoną i dwuletnią córką Alicją. – Jestem za tym, żeby dzieci miały kontakt ze sportem od najmłodszych lat. Jest hala, więc trzeba z niej korzystać.

W Hali Sportowej Częstochowa odbyły się m.in. rodzinne zawody sportowe, mecze piłki nożnej dla rodziców, pokaz Zumby, oraz przejażdżki quadami z instruktorem. Do dyspozycji była strzelnica łucznicza, paintball, stoły do tenisa stołowego.

– Hala Sportowa Częstochowa po raz kolejny zachęcała do wspólnego spędzania czasu w rodzinnej atmosferze – zauważa Małgorzata Iżyńska, kierownik ds. marketingu i sprzedaży w HSC. – Program piknikowania miał zachęcić do aktywności fizycznej. Oprócz różnych atrakcji można było jeść potrawy z grilla i nie tylko.

Impreza odbyła się z okazji VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w ramach Jubileuszowego XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014.

 

 

 

 

 

 

Przejdź do treści