Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Bilety na mecz Polska – Czarnogóra są już w sprzedaży w HSC!

W Hali Sportowej Częstochowa można już kupić bilet na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej między żeńskimi reprezentacjami Polski i Czarnogóry.

O awans do mistrzostw Europy walczy 26 drużyn podzielone na siedem grup. Rywalami Polek są reprezentacje Czarnogóry, Czechów i Portugalii. Nasze piłkarki ręczne rozegrały cztery mecze. Na początku przegrały na wyjeździe z Czarnogórą 25:21. Potem uległy u siebie 19:22 Czechom. W ostatnich dwóch meczach pokonały reprezentację Portugalii 24:17 i 29:21.

Rewanżowy pojedynek z Czarnogórą w Hali Sportowej Częstochowa będzie miał ogromne znaczenie dla naszej reprezentacji w kontekście awansu do mistrzostw Europy. Będzie to przedostatnia runda eliminacyjna do tych zawodów. Na koniec nasza reprezentacja zmierzy się z Czechami.

Szczypiornistki z Czarnogóry to utytułowany rywal, wicemistrzynie olimpijskie z Londynu i mistrzynie Europy z Serbii z 2012 r. Na koniec nasza reprezentacja zmierzy się z Czechami.

Do turnieju finałowego mistrzostw Europy, który odbędzie się w Chorwacji i na Węgrzech w grudniu 2014 roku, awansują drużyny z pierwszych i drugich miejsc w swoich grupach.

Sprzedaż biletów prowadzona jest codziennie od godz. 8 do 20 na portierni Hali Sportowej Częstochowa. Wejściówki na to wydarzenie sportowe są wciąż w sprzedaży na http://abilet.pl/impreza/polska-czarnogora-eliminacje-me-2014-1810.

Przejdź do treści