Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Wiodący importerzy i producenci artykułów szkolnych na targach Halimu w HSC!

IMG_9318

Hurtownia Halim zorganizowała dla swoich klientów targi szkolne, które po raz pierwszy odbyły się w Hali Sportowej Częstochowa.  Brało w nich udział 33 wystawców współpracujących z hurtownią.

– Targi mają na celu promocję wszystkich produktów szkolnych, jakie są trendy w tym sezonie – mówi Ewa Słomczyńska, kierownik działu marketingu i biuroserwisu hurtowni Halim. – Targi są zorganizowane dla naszych klientów, którzy są z Częstochowy, spoza miasta, okolic Śląska. To są sklepy, hurtownie, podhurty i biuroserwisy.

W holu Hali Sportowej Częstochowa wystawiali się przede wszystkim dostawcy, którzy mają w swoim asortymencie plecaki, piórniki, wszystkie tekstylia, długopisy, przybory piśmiennicze. Z wiodących producentów to ST. Majewski, Patio, Derform, Astra, Parker, Waterman, Pentel, Toma etc.

– Wybraliśmy ten obiekt dlatego, że jest duży i może pomieścić wszystkich wystawców w jednym miejscu. Nie są oni rozbici po różnych sektorach – wyjaśnia Ewa Słomczyńska. – Dojazd jest bardzo dobry. Walorem hali jest duży parking. Poza tym sam obiekt jest bardzo ładny i reprezentuje Częstochowę.

Przejdź do treści