Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Patrycja Markowska muzyczną gwiazdą prezentacji Eltrox Włókniarza

prezentacja zawodników z koncertem

28 lutego w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się  prezentacja Eltrox Włókniarza Częstochowa. Wydarzenie to uświetni występ Patrycji Markowskiego. Bilety są już dostępne.Prezentację drużyny Eltrox Włókniarza miał pierwotnie uświetnić koncert Sylwii Grzeszczak. Artystka musiała jednak zrezygnować z występu z przyczyn prywatnych. W jej miejsce pojawi się Patrycja Markowska – autorka takich hitów jak chociażby “Jeszcze raz”, “Zaćmienie serca”, czy też “Świat się pomylił”.

Oprócz samej prezentacji żużlowców oraz koncertu muzycznego organizatorzy planują szereg dodatkowych atrakcji.
W holu głównym Hali Sportowej Częstochowa znajdą się m. in. strefy animacji dla najmłodszych, fotobudka, dmuchańce dla dzieci, motoatrakcje, strefa instagramowa, malowanie twarzy oraz nielimitowany popcorn i wata cukrowa. Starsi kibice będą mogli z kolei obejrzeć modele samochodów, które zaprezentują czołowe częstochowskie salony. Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami. Będzie to również okazja do zdobycia autografów i zdjęć z zawodnikami naszego klubu.

Bilety, których ceny oscylują między 25 (trybuna górna) a 35 złotych (trybuna dolna), dostępne są już poprzez stronę Eventim – https://www.eventim.pl/prezentacja-druzyny-eltrox-wlokniarz-cze-bilety.html?affiliate=TIA&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2700948&kuid=578565&jumpIn=yTix.

W klubie będą dostępne od wtorku 11 lutego w godz. 8-15. Za darmo prezentację obejrzą dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2008 roku i później). Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich w sprawie wstępu na wydarzenie proszone są kontakt na adres mailowy: niepelnosprawni@eventim.pl. Karnety nie obowiązują.

Przejdź do treści