Hala Częstochowa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Terminarz meczów PlusLigi z udziałem częstochowskiego AZS

1. kolejka 30.09-19.10.2016
Cerrad Czarni Radom – AZS Częstochowa
ONICO AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia 0:3 (15:25, 22:25, 23:25)
Espadon Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 11:25, 22:25)
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 29:27, 15:7)
GKS Katowice – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:19, 14:25, 25:18, 25:19)
LOTOS Trefl Gdańsk – Effector Kielce

2. kolejka 6.10-10.10.2016
AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO AZS Politechnika Warszawska – Łuczniczka Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała
Effector Kielce – Cuprum Lubin
MKS Będzin – LOTOS Trefl Gdańsk
ZAKSA – PGE Skra Bełchatów

3. kolejka 14.10-15.10.2016
GKS Katowice – AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin – ONICO AZS Politechnika Warszawska
LOTOS Trefl – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin – MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom – Effector Kielce
Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała
Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn

4. kolejka 20.10-23.10.2016
AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – LOTOS Trefl Gdańsk
Espadon Szczecin – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
Effector Kielce – Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała – GKS Katowice
ONICO AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS Olsztyn

5. kolejka 26.10.2016
Indykpol AZS Olsztyn – AZS Częstochowa
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – ONICO AZS Politechnika Warszawska
LOTOS Trefl Gdańsk – Espadon Szczecin
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
GKS Katowice – Effector Kielce
Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała

6. kolejka 29.10-31.10.2016
ONICO AZS Politechnika Warszawska – AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn
Effector Kielce – Łuczniczka Bydgoszcz
MKS Będzin – GKS Katowice
ZAKSA – Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – LOTOS Trefl Gdańsk

7. kolejka 4.11-5.11.2016
AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
LOTOS Trefl – ONICO AZS Politechnika Warszawska
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Łuczniczka Bydgoszcz – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – Effector Kielce

8. kolejka 11.11-21.12.2016
Effector Kielce – AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice
ONICO AZS Politechnika Warszawska – BBTS Bielsko-Biała
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Łuczniczka Bydgoszcz
Espadon Szczecin – Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom
LOTOS Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin

9. kolejka 9.11-19.11.2016
AZS Częstochowa – MKS Będzin
Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – ONICO AZS Politechnika Warszawska
Cerrad Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice – Espadon Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
BBTS Bielsko-Biała – Effector Kielce

10. kolejka 24.11-26.11.2016
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn
ONICO AZS Politechnika Warszawska – Effector Kielce
MKS Będzin – BBTS Bielsko-Biała
Espadon Szczecin – Łuczniczka Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel – LOTOS Trefl
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom

11. kolejka 30.11.2016
AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom – ONICO AZS Politechnika Warszawska
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
GKS Katowice – LOTOS Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Effector Kielce – MKS Będzin

12. kolejka 3.12.2016
Espadon Szczecin – AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce
ONICO AZS Politechnika Warszawska – MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
LOTOS Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz
Cuprum Lubin – GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel

13. kolejka 10.12.2016
AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów
Effector Kielce – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – ONICO AZS Politechnika Warszawska
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom
Łuczniczka Bydgoszcz – Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała – Espadon Szczecin
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14. kolejka 14.12.2016
LOTOS Trefl Gdańsk – AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
ONICO AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin – Effector Kielce
PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice

15. kolejka 17.12.2016
AZS Częstochowa – Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin – Espadon Szczecin
Effector Kielce – PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk
Indykpol AZS – Cerrad Czarni Radom
Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice – ONICO AZS Politechnika Warszawska